Wykaz absolwentów Szkoły Podstawowej
w Pławnie

Rok szkolny 1949/1950

Klasa VII

Opiekun klasy: Aleksandra Moskwińska

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Czesława Adamczyk14.Barbara Gzik27.Stefan Polityło
2.Teresa Adamczyk15.Romualda Gzik28.Wanda Popielska
3.Maria Bartnik16.Edward Koćwin29.Jerzy Saternus
4.Barbara Błasiak17.Władysława Łągiewka30.Maria Siemińska
5.Janina Borek18.Sylwester Mikulski31.Tadeusz Siemiński
6.Janina Broniszewska19.Janusz Migocki32.Henryk Sionkowski
7.Zenon Budziałowski20.Małgorzata Nowakowska33.Jan Soczyński
8.Wanda Chybała21.Lucyna Ociepa34.Józef Szymański
9.Józef Chwałkowski22.Gabriela Ojrzyńska35.Teresa Wojtal
10.Maria Gawin23.Maria Ojrzyńska36.Leszek Worwąg
11.Stanisław Gonera24.Stanisław Ojrzyński37.Maria Załóg
12.Danuta Grabarczyk25.Anna Pęczkowska38.Maria Zatońska
13.Jakub Grabarczyk26.Henryk Pioruński  

Rok szkolny 1948/1949

Klasa VII

Wychowawca klasy: Maria Banaszkiewicz

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Maria Bartnik14.Teresa Najberg27.Wojciech Szwedowski
2.Czesław Chwałkowski15.Jerzy Ociepa28.Wacław Śliwakowski
3.Aleksandra Chybała16.Danuta Ojrzyńska29.Jan Tarnowski
4.Antoni Czarnecki17.Lucyna Ojrzyńska30.Mieczysław Tkacz
5.Anna Dobrakowska18.Leszek Ojrzyński31.Jan Wtorkowski
6.Ryszard Górecki19.Romuald Powązka32.Marian Załóg
7.Janina Kępa20.Zbigniew Powązka33.Maria Zatoń
8.Henryk Kisły21.Zdzisław Rorat34.Remigiusz Zatoń
9.Regina Kozieł22.Kazimiera Siemińska35.Anna Zatońska
10.Bronisław Kulka23.Kazimierz Siemiński36.Lucyna Zatońska
11.Henryka Łęgowik24.Danuta Stawiarska37.Leonard Zatoński
12.Adam Matuszczyk25.Zyta Szczepaniak  
13.Anna Mikulska26.Antoni Szwedowski  

Rok szkolny 1947/1948

Klasa VII

Wychowawca klasy: J. Mazela

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Irena Bańcerkówna12.Rozalia Grabarczykówna23.Józef Siemiński
2.Tadeusz Baran13.Jan Kanafa24.Danuta Staszewska
3.Włodzimierz Bartnik14.Zofia Kanafówna25.Romuald Szczepaniak
4.Kazimiera Bartnikówna15.Zbigniew Kowalski26.Mieczysława Tarnowska
5.Włodzimierz Bera16.Bolesław Kozieł27.Józef Wilczyński
6.Danuta Błasiakówna17.Barbara Krauze28.Aleksander Wtorkowski
7.Zenona Błasiakówna18.Romuald Krauze29.Jerzy Zaton
8.Anna Budziałowska19.Henryk Ojrzyński30.Stefan Zatoń
9.Janina Budziałowska20.Władysława Pluta31.Helena Zatoniówna
10.Barbara Ciupa21.Barbara Powązka32.Stanisław Zatoński
11.Jerzy Ciupa22.Halina Saborakówna  

Rok szkolny 1946/1947

Klasa VII

Opiekun klasy: Felicja Moskwińska

>Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Irena Bartnikówna10.Barbara Krauzówna19.Halina Polańska
2.Helena Bielska11.Witold Kubik20.Henryk Powązka
3.Maria Gąsiorówna12.Anna Majerówna21.Bogdan Siemiński
4.Wiesław Grabarczyk13.Zdzisława Majerówna22.Stanisław Siemiński
5.Krystyna Grabarczykówna14.Gabriel Mikulski23.Stanisław Zatoński
6.Stanisława Gotwaldówna15.Maria Mikulska24.Zenobiusz Zatoń
7.Maria Karczewska16.Mieczysław Musiał25.Helena Zatoniówna
8.Marian Kozioł17.Mieczysław Nowak26.Irena Zatoniówna
9.Emilia Kozłówna18.Honorata Ojrzyńska27.Sabina Zatoniówna

Rok szkolny 1945/1946

Klasa VII

Opiekun klasy: brak danych

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Bolesław Bartnik8.Stanisław Kaczmarczyk15.Edmund Siemiński
2.Jadwiga Basińska9.Adam Łągiewski26.Stanisław Siemiński
3.Eryk Borkowski10.Kazimierz Nowakowski27.Tadeusz Wojciechowski
4.Lucyna Gonerówna11.Gabriela Ojrzyńska28.Zygmunt Zatoń
5.Józef Grabarczyk12.Edmund Ojrzyński29.Jan Zatoński
6.Sabina Grygielówna13.Barbara Pioruńska20.Zdzisław Zatoński
7.Jan Jóźwik14.Stanisław Polański  

Rok szkolny 1944/1945

Klasa VII

Wychowawca klasy: brak danych

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Maria Banaszkiewiczówna15.Stanisław Kisły29.Teresa Popielska
2.Zygmunt Baran16.Irena Krętówna30.Halina Powązka
3.Eugeniusz Bańcerek17.Irena Kubasiakówna31.Zofia Powązka
4.Rafał Budziałowski18.Wiesław Majer32.Maria Rogalska
5.Helena Chybałówna19.Teresa Mikulska33.Alfred Szota
6.Wiesław Dobrakowski20.Leon Nowak34.Bogumił Tapert
7.Henryk Gawlik21.Leszek Ociepa35.Teresa Tulińska
8.Kazimierz Gawin22.Maria Ojrzyńska36.Helena Wtorkowska
9.Tadeusz Gonera23.Henryk Ojrzyński37.Alicja Zatoniówna
10.Stanisław Gzik24.Jan Ojrzyński38.Celina Zatoniówna
11.Marianna Gzikówna25.Marian Ojrzyński39.Henryka Zatoniówna
12.Zygmunt Kanafa26.Włodzimierz Ojrzyński40.Lech Zatoński
13.Zuzanna Karbownikówna27.Krystyna Pioruńska41.Marian Zatoński
14.Mieczysław Karczewski28.Eugeniusz Pioruński42.Zdzisław Zatoński s.Zofii

Rok szkolny 1943/1944

Klasa VII

Wychowawca klasy: Stanisław Mikulski

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Genowefa Adamczyk10.Zbigniew Jóźwik19.Stanisława Pluta
2.Jan Borek11.Barbara Kępa20.Halina Rogalska
3.Stefan Dobrakowski12.Zygmunt Kubasiak21.Marianna Saternus
4.Marian Gąćkowski13.Halina Krauze22.Adolf Synowicz
5.Zygmunt Gąsior14.Irena Łęgowik23.Janina Worwąg
6.Krystyna Ginał15.Jan Marszał24.Ewa Wójcicka
7.Henryk Gorzędowski16.Barbara Musiał25.Tadeusz Wójcicki
8.Melania Grabarczyk17.Włodzimierz Ojrzyński26.Danuta Wtorkowska
9.Irena Grygiel18.Alfred Powązka27.Eugeniusz Załóg

Rok szkolny 1942/1943

Klasa VII

Wychowawca klasy: Stanisław Mikulski

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Błasiak Zofia10.Zbigniew Kozioł19.Janina Stelmaszczyk
2.Leokadia Gawin11.Roman Kulka20.Maria Stróżka
3.Marian Gawin12.Wiesław Majer21.Danuta Szota
4.Stanisława Grabarczyk13.Serafina Musiał22.Stanisława Tarnowska
5.Tadeusz Grabowski14.Romuald Ojrzyński23.Henryk Zatoń
6.Kazimierz Gzik15.Bolesław Powązka24.Stanisława Zatoń
7.Helena Jabłońska16.Zenobia Rylik25.Zygmunt Zatoń
8.Ireneusz Kanafa17.Marianna Siemińska26.Leszek Zatoński
9.Salomea Kępa18.Zenon Siemiński  

Rok szkolny 1941/1942

Klasa VII

Wychowawca klasy: Stanisław Mikulski

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Daniela Bańcerkówna8.Halina Bukarówna15Józef Kasiczak
2.Genowefa Baranówna9.Jerzy Gąckowski16.Danuta Ojrzyńska
3.Janina Basińska10.Władysław Grabarczyk17.Leonard Rogalski
4.Karol Borek11.Henryka Grabarczykówna18.Honorata Tulińska
5.Stanisława Błasiakówna12.Irena Helbrychówna19.Irena Zatoniówna
6.Bronisława Broniszewska13.Władysław Kaczmarczyk  
7.Stefan Bugajny14.Helena Kanafówna  

Rok szkolny 1940/1941

Klasa VII

Wychowawca klasy: Stanisław Mikulski

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imię.
1.Henryk Adamczyk7.Marianna Karbownikówna13.Stanisław Worwąg
2.Halina Banaszkiewicz8.Danuta Krętówna14.Henryk Zatoń
3.Jadwiga Borkówna9.Janina Mędrzecka15.Zdzisław Zatoń
4.Andrzej Bukar10.Zofia Saternusówna16.Sabina Zatoniówna
5.Genowefa Chybałówna11.Eugeniusz Siemiński  
6.Józef Jabłoński12.Alfreda Szwedowska  

ABSOLWENCI– powrót


Copyright © 2000 Zdzisław Wiśniewski Wszelkie prawa zastrzeżone.