Wykaz absolwentów Szkoły Podstawowej
w Pławnie

Rok szkolny 1999/2000

Klasa VIII

Wychowawca klasy: mgr Bożena Olszewska

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Piotr Bartnik11.Monika Jędrasiak22.Dariusz Olborski
2.Rafał Bartnik12.Beata Knysak23.Ewa Ostrowska
3.Przemysław Basiński13.Ewa Kowalczyk24.Agata Przybyłowicz
4.Krzysztof Bobrowski14.Małgorzata Kulka25.Justyna Siemińska
5.Katarzyna Broniszewska15.Beata Majer26.Agnieszka Stacherczyk
6.Krzysztof Bugaj16.Marcin Młynarczyk27.Łukasz Ślusarski
7.Małgorzata Ciesielska17.Sławomir Motyl28.Artur Szczepański
8.Zbigniew Flasza18.Marcin Ogrodnik29.Gabriel Szczepański
9.Jarosław Gonera19.Maciej Łągiewka30.Anna Urbańczyk
10.Kamil Gonera20.Adam Ojrzyński31.Anna Załóg
  21.Sebastian Ojrzyński  

Klasa VI

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Walter

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Piotr Basiak11.Marek Kmieć21.Krzysztof Sambor
2.Rafał Basiński12.Paulina Kubasiak22.Ewelina Sapis
3.Ewa Broniszewska13.Kamila Kwarciak23.Sebastian Sapis
4.Katarzyna Fijołek14.Justyna Lawrenz24.Małgorzata Szmigielska
5.Adrian Goździkowski15.Damian Leszczyński25.Marzena Szmigielska
6.Krzysztof Jabłoński16.Marek Michalski26.Nina Śliwakowska
7.Rafał Jaros17.Albert Ościk27.Nina Tarnowska
8.Agnieszka Jóźwik18.Paulina Ptak28.Dorota Urbańczyk
9.Paweł Kamiński19.Żaneta Rembisz29.Jacek Witkowski
10.Sylwia Klekowska20.Bartłomiej Rybakiewicz30.Adam Woźniak

Rok szkolny 1998/1999

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: Mirosława Banaszkiewicz

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Agata Bartnik8.Andrzej Kanafa16.Marcin Sambor
2.Michał Basiński9.Agnieszka Kisła17.Marzena Sambor
3.Mariola Ciesielska10.Katarzyna Kisła18.Dorota Tarnowska c.Jana
4.Mariusz Ciesielski11.Magda Musiał19.Dorota Tarnowska c.Krzysztofa
5.Paweł Grabarczyk12.Sławomir Olszewski20.Joanna Zatoń
6.Robert Janus13.Natalia Ostrowska21.Ewelina Zatoń
7.Agnieszka Jurczyk14.Anna Polańska22.Paweł Załóg
  15.Paweł Polański  

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: mgr Danuta Kamińska–Lasoń

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Agnieszka Budziałowska8.Paweł Knysak16.Aleksandra Sambor
2.Cezary Dąbrowski9.Joanna Kubik17.Katarzyna Siemińska
3.Marta Gajecka10.Tomasz Kulka18.Dariusz Szopa
4.Bartłomiej Grabarczyk11.Bogusław Koćwin19.Arkadiusz Sztuk
5.Bartłomiej Grudzień12.Agnieszka Kurowska20.Anna Szymak
6.Piotr Jabłoński13.Blanka Majer21.Żaneta Śliwakowska
7.Emilia Kamińska14.Justyna Ojrzyńska22.Dariusz Wojciechowski
  15.Agata Rak  

Klasa VI

Wychowawca klasy: Elżbieta Wieczorek

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Ewelina Bartnik10.Agnieszka Kamińska19.Tomasz Medlarski
2.Krystian Bartnik11.Daniel Kanafa20.Tomasz Mękwiński
3.Beata Burza12.Grzegorz Kanafa21.Sławomir Szmigielski
4.Janusz Burza13.Aneta Kowalska22.Arkadiusz Siedlecki
5.Łukasz Borek14.Sylwia Kisła23.Renata Włodarczyk
6.Paweł Flasza15.Ilona Łęgowik24.Robert Wojcieszko
7.Kamil Grzeszny16.Kamil Majewski25.Ewa Wróblewska
8.Beata Jurczyk17.Damian Musiał26.Jagoda Bednarek
9.Janusz Frączyk18.Przemysław Matuszczyk27.Kamil Stelmaszczyk

Rok szkolny 1997/1998

Klasa VIII

Wychowawca klasy: Halina Andrzejewska

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Paweł Broniszewski10.Radosław Kowalczyk19.Mariusz Przybyłowicz
2.Paweł Bugaj11.Agnieszka Kozieł20.Piotr Sambor
3.Eliza Cis12.Piotr Kulka21.Barbara Siemińska
4.Bartosz Gajecki13.Bartosz Majewski22.Michał Skalik
5.Agnieszka Gawin14.Mariusz Michoń23.Anna Skawińska
6.Iwona Gliźniewicz15.Anna Migocka24.Aneta Stelmaszczyk
7.Michał Gonera16.Przemysław Ociepa25.Joanna Witkowska
8.Małgorzata Grabarczyk17.Urszula Ociepa26.Przemysław Zegadło
9.Iwona Kanafa18.Marcin Ojrzyński  

Rok szkolny 1996/1997

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Walter

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Adam Bagnowski8.Mariusz Jurczyk15.Ewa Ociepa
2.Łukasz Bartnik9.Agata Kmieć16.Joanna Sołtysek
3.Anna Bednarek10.Joanna Kowalczyk17.Marzena Włodarczyk
4.Marzena Czapla11.Ludwik Kowalski18.Emilia Worwąg
5.Jacek Cyran12.Joanna Marczyk19.Katarzyna Zagaj
6.Łukasz Gawin13.Rafał Musiał20.Rafał Zatoński
7.Paweł Grzesiczak14.Katarzyna Nićka  

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: Wanda Cis

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Agnieszka Fijołek7.Magdalena Kulawiak13.Janusz Popielski
2.Grzegorz Chwałkowski8.Marzena Kowalska14.Urszula Ojrzyńska
3.Agnieszka Jakubczak9.Łukasz Kowalski15.Łukasz Olszewski
4.Damian Jędrasiak10.Agnieszka Medlarska16.Zbigniew Zatoń
5.Grzegorz Kamiński11.Marcin Mikulski17.Cezary Zroślak
6.Agnieszka Kubik12.Grzegorz Morąg  

Rok szkolny 1995/1996

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: Krystyna Zegadło

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Dorota Bartnik6.Wiesław Bogacz12.Monika Ociepa
2.Marzena Bartnik7.Marcin Borowik13.Adam Sambor
3.Wioletta Bartnik8.Sylwia Borowik14.Paweł Sambor
4.Emilia Bednarek9.Zbigniew Dębski15.Joanna Siemińska
5.Urszula Bednarek10.Zofia Łągiewka16.Stanisław Studniarek
  11.Renata Łukasińska  

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: Mariusz Dobosz

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Katarzyna Bańcerek7.Radosław Lawrenz13.Ewa Ojrzyńska
2.Edyta Borowik8.Mariusz Medlarski14.Aneta Stefaniak
3.Adam Grzesiczak9.Dorota Mirowska15.Tomasz Struski
4.Aneta Grabarczyk10.Mariusz Motyl16.Anna Woźniak
5.Daniel Kanafa11.Marcin Pioruński17.Anna Zatoń
6.Michał Kanafa12.Mariusz Pioruński  

Rok szkolny 1994/1995

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: inż. Bożena Olszewska

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Ewa Bagnowska6.Kamila Cyran12.Iwona Sambor
2.Łukasz Bednarek7.Urszula Grzesiczak13.Rafał Szczepański
3.Mariusz Borowik8.Adam Medlarski14.Mariusz Wojcieszko
4.Aneta Ciesielska9.Jolanta Motyl15.Piotr Woldan
5.Justyna Ciesielska10.Anna Ojrzyńska16.Agnieszka Zatoń
  11.Tomasz Ojrzyński  

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: Mirosława Banaszkiewicz

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Katarzyna Ciszek7.Grzegorz Koćwin13.Katarzyna Sambor
2.Krzysztof Budziałowski8.Joanna Korzonkowska14.Wojciech Stelmaszczyk
3.Mariusz Frączyk9.Marta Mikulska15.Janusz Sztuk
4.Beata Jabłońska10.Gabriela Musiał16.Iwona Tarnowska
5.Wiesław Kamiński11.Izabela Nićka17.Marek Witkowski
6.Piotr Kluziński12.Anita Sambor18.Renata Zatoń

Rok szkolny 1993/1994

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: Halina Popiołek

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Marcin Baran8.Roman Kamiński16.Magdalena Sambor
2.Katarzyna Bartnik9.Katarzyna Kanafa17.Magdalena Sosnowska
3.Michał Bobrowski10.Krzysztof Krauze18.Joanna Stefaniak
4.Janusz Bogacz11.Piotr Łęgowik19.Artur Struski
5.Mariusz Bugaj12.Rafał Łęgowik20.Bożena Tarnowska
6.Katarzyna Grabarczyk13.Cezary Marchewka21.Mirosław Woźniak
7.Kamil Grudzień14.Artur Rak22.Małgorzata Zatoń
  15.Beata Rak  

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: mgr Danuta Kamińska>

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Anna Barska9.Beata Karoń17.Tomasz Równicki
2.Piotr Burza10.Ewelina Kluzińska18.Jarosław Saternus
3.Aneta Drewnic11.Tomasz Koćwin19.Norbert Stelmaszczyk
4.Dominik Gawin12.Edyta Łuka20.Daniel Śliwakowski
5.Mirosław Gawin13.Agnieszka Łukasińska21.Katarzyna Woldan
6.Jacek Grzesiczak14.Aleksandra Morąg22.Beata Worwąg
7.Anna Kaczmarczyk15.Magdalena Morąg23.Jacek Wtorkowski
8.Aleksandra Kanafa16.Magdalena Pruszek  

Rok szkolny 1992/1993

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: Halina Andrzejewska

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Piotr Bartnik7.Marcin Korzonkowski14.Agnieszka Tarnowska
2.Jacek Bednarek8.Iwona Kosmala15.Ewa Tarnowska
3.Agnieszka Jafra9.Daniel Łuka16.Michał Witkowski
4.Aneta Kanafa10.Justyna Moroń17.Adam Woźniak
5.Konrad Karaś11.Paweł Ojrzyński18.Bożena Załóg
6.Andrzej Kmieć12.Michał Olborski19.Agnieszka Zatońska
  13.Marcin Pioruński  

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: Elżbieta Wieczorek

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Paweł Ciszek7.Karina Matyjaszczyk14.Jolanta Sambor
2.Małgorzata Dziurkowska8.Jacek Michalski15.Marzena Sosnowska
3.Artur Gonera9.Agata Ojrzyńska16.Tomasz Sztuk
4.Mariusz Kulawiak10.Krzysztof Ojrzyński17.Elżbieta Wilczyńska
5.Rafał Łągiewka11.Paweł Ojrzyński18.Anna Wójcicka
6.Szymon Łysakowski12.Anna Rębisz19.Wioletta Zakrzewska
  13.Tomasz Romańczyk  

Rok szkolny 1991/1992

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: Wanda Cis

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Agnieszka Bartnik8.Rafał Łągiewka15.Agnieszka Sołtysek
2.Robert Bartnik9.Magdalena Pawłowska16.Beata Struska
3.Magdalena Brzózka10.Joanna Pioruńska17.Edyta Teuber
4.Arkadiusz Ciesielski11.Robert Pioruński18.Mariola Worwąg
5.Michał Jabłoński12.Joanna Popielska19.Małgorzata Zatoń
6.Edyta Kanafa13.Robert Sambor20.Adam Zatoński
7.Katarzyna Kanafa14.Robert Siemiński  

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: mgr Danuta Kamińska

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Beata Cykowska7.Radosław Pioruński13.Emilia Tyczyńska
2.Grzegorz Cyran8.Aneta Podolska14.Waldemar Tyczyński
3.Edyta Czapla9.Hubert Powązka15.Sławomir Wilk
4.Tomasz Gonera10.Ewa Romańczyk16.Wiesław Wilk
5.Mariola Knysak11.Franciszek Saternus17.Katarzyna Wojciechowska
6.Beata Koćwin12.Monika Synkowska18.Elżbieta Worwąg

Rok szkolny 1990/1991

Klasa VIII A

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Grzesiczak

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Jacek Bartnik6.Hubert Gawin11.Sebastian Ojrzyński
2.Grzegorz Bańcerek7.Danuta Kosmala12.Krzysztof Siemiński
3.Monika Borowik8.Aleksandra Kubok13.Ryszard Szczepański
4.Agnieszka Burza9.Dorota Łągiewka14.Piotr Tomczyk
5.Bożena Firek10.Mirosław Musiał15.Arkadiusz Wróblewski

Klasa VIII B

Wychowawca klasy: Katarzyna Szydziak

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Włodzimierz Barski8.Barbara Jóźwik15.Paweł Romańczyk
2.Jolanta Bobrowska9.Agnieszka Kamińska16.Grzegorz Sambor
3.Zbigniew Bobrowski10.Radosław Kamiński17.Renata Tarnowska
4.Wioletta Dembska11.Marcin Kozieł18.Jarosław Tarnowski
5.Grzegorz Fronczyk12.Adam Łysakowski19.Paweł Tarnowski
6.Janusz Fronczyk13.Katarzyna Medlarska20.Marek Woźniak
7.Michał Grzesiczak14.Paweł Nićka  

ABSOLWENCI – powrót


Copyright © 2000 Zdzisław Wiśniewski  Wszelkie prawa zastrzeżone.