Wykaz absolwentów Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego
w Pławnie

Rok szkolny 2003/2004

Klasa III – Gimnazjum

Wychowawca klasy: mgr Anna Krzyszkowska–Cudak

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Monika Basińska11.Włodzimierz Kisły21.Ewelina Sapis
2.Robert Bobrowski12.Adrian Kowalski22.Mateusz Sapis
3.Marta Borek13.Ewa Kowalska23.Jarosław Siemiński
4.Artur Cichoń14.Sebastian Majer24.Ewelina Stobiecka
5.Artur Dębski15.Mirosława Mękwińska25.Robert Szopa
6.Damian Falana16.Beata Ociepa26.Krzysztof Zagaj
7.Przemysław Góral17.Artur Ogrodnik27.Paweł Zatoń
8.Paweł Helbrych18.Justyna Ogrodnik28.Ewa Zielke
9.Damian Janacz19.Przemysław Ojrzyński29. 
10.Emilia Jaros20.Paulina Ptak30. 

Rok szkolny 2003/2004

Klasa VI – Szkoła Podstawowa

Wychowawca klasy: mgr Renata Woldan

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Krzysztof Błasiak11.Piotr Margas21.Agnieszka Siemińska
2.Kamil Broniszewski12.Tomasz Musiał22.Marta Siemińska
3.Elżbieta Dąbrowska13.Michał Ociepa23.Daniel Szczepański
4.Tomasz Dymus14.Katarzyna Ogrodnik24.Sebastian Szczepański
5.Paweł Grabowski15.Mateusz Ogrodnik25.Mateusz Treściński
6.Monika Gzik16.Tomasz Ojrzyński26.Piotr Urbańczyk
7.Ewelina Janacz17.Brygida Ostrowska27.Magdalena Wiaderek
8.Piotr Kubik18.Dariusz Owczarek28.Mateusz Wiśniewski
9.Sławomir Kusiński19.Paulina Rogalska29.Sylwia Wlaźlak
10.Lidia Majer20.Damian Sapis30.Tomasz Woldan

Rok szkolny 2002/2003

Klasa VI – Szkoła Podstawowa

Wychowawca klasy: mgr Bożena Olszewska

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Barbara Basiak9.Agnieszka Jaros17.Joanna Ogrodnik
2.Paweł Bogacz10.Małgorzata Karbownik18.Olga Ojrzyńska
3.Paulina Brdąkała11.Filip Kissin19.Paulina Rembisz
4.Michał Bugaj12.Malwina Kowalska20.Magdalena Sapis
5.Damian Cichoń13.Roman Kubasiak21.Kamil Skorupa
6.Paweł Dąbrowski14.Dorota Łukasińska22.Kamil Szczepański
7.Jakub Gajecki15.Alina Matuszczyk23.Robert Szmigielski
8.Przemysław Gonera16.Katarzyna Musiał24.Maria Woźniak

Klasa III Gimnazjum

Wychowawca klasy: mgr Agnieszka Truchta

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Piotr Basiak11.Marek Kmieć21.Ewelina Sapis
2.Rafał Basiński12.Paulina Kubasiak22.Sebastian Sapis
3.Ewa Broniszewska13.Kamila Kwarciak23.Małgorzata Szmigielska
4.Katarzyna Fijołek14.Justyna Lawrenz24.Marzena Szmigielska
5.Adrian Goździkowski15.Damian Leszczyński25.Nina Śliwakowska
6.Krzysztof Jabłoński16.Marek Michalski26.Nina Tarnowska
7.Rafał Jaros17.Paulina Ptak27.Dorota Urbańczyk
8.Agnieszka Jóźwik18.Żenata Rembisz28.Jacek Witkowski
9.Paweł Kamiński19.Bartłomiej Rybakiewicz29.Adam Woźniak
10.Sylwia Klekowska20.Krzysztof Sambor  

Rok szkolny 2001/2002

Klasa VI A – Szkoła Podstawowa

Wychowawca klasy: mgr Danuta Kamińska-Lasoń

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Ewelina Bera7.Łukasz Dębski13.Marcin Owczarek
2.Wojciech Bogacz8.Karolina Grzeszna14.Magdalena Rudzka
3.Karolina Borowska9.Anna Kisła15.Adrian Sapis
4.Justyna Brdąkała10.Krzysztof Kisły16.Maria Urbańczyk
5.Barbara Burza11.Katarzyna Kowalczyk17.Barbara Witkowska
6.Zbigniew Dąbrowski12.Agnieszka Olejnikowska18.Kamila Woldan

Klasa VI B – Szkoła Podstawowa

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Grzesiczak

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Karolina Bańcerek7.Zbigniew Kowalczyk13.Katarzyna Polańska
2.Marta Brzózka8.Katarzyna Leszczyńska14.Damian Sapis
3.Mariusz Gliźniewicz9.Nina Łągiewka15.Łukasz Sapis
4.Konrad Kissin10.Joanna Matyjaszczyk16.Marcin Szmigielski
5.Norbert Kołodziejczyk11.Karolina Matyjaszczyk17.Paweł Zielke
6.Katarzyna Korzeniewska12.Maciej Mazurek  

Klasa III Gimnazjum

Wychowawca klasy: Elżbieta Wieczorek

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Ewelina Bartnik10.Kamil Grzeszny20.Tomasz Medlarski
2.Krystian Bartnik11.Beata Jurczyk21.Tomasz Mękwiński
3.Jagoda Bednarek12.Agnieszka Kamińska22.Damian Musiał
4.Beata Burza13.Daniel Kanafa23.Sławomir Szmigielski
5.Janusz Burza14.Grzegorz Kanafa24.Kamil Stelmaszczyk
6.Łukasz Borek15.Aneta Kowalska25.Renata Włodarczyk
7.Karol Falana16.Sylwia Kisła26.Robert Wojcieszko
8.Paweł Flasza17.Ilona Łęgowik27.Ewa Wróblewska
9.Janusz Frączyk18.Kamil Majewski28.Katarzyna Puszek
  19.Przemysław Matuszczyk  

Rok szkolny 2000/2001

Klasa VI – Szkoła Podstawowa

Wychowawca klasy: mgr Anna Krzyszkowska.

Lp.Nazwisko imię.Lp.Nazwisko imięLp.Nazwisko imię
1.Monika Basińska9.Emilia Jaros18.Justyna Ogrodnik
2.Robert Bobrowski10.Włodzimierz Kisły19.Przemysław Ojrzyński
3.Borek Marta11.Ewa Kowalska20.Ewelina Sapis
4.Cichoń Artur12.Adrian Kowalski21.Jarosław Siemiński
5.Dębski Artur13.Sebastian Majer22.Robert Szopa
6.Przemysław Góral14.Paulina Makowska23.Krzysztof Zagaj
7.Paweł Helbrych15.Mirosława Mękwińska24.Paweł Zatoń
8.Damian Janacz16.Beata Ociepa25.Ewa Zielke
  17.Artur Ogrodnik  

ABSOLWENCI – powrót


Copyright © 2000 Zdzisław Wiśniewski  Wszelkie prawa zastrzeżone.