DNI OTWARTE MIEJSKIEGO DOMU KULTURY w RADOMSKU 13 – 17 listopada 2006 r.

Dzień trzeci – warsztaty malowania na szkle, zajęcia w grupach i występy na estradzie.
15 listopada 2006 r.

(1/44): Zajęcia dziecięcego Zespołu Tanecznego. (2/44): Zajęcia dziecięcego Zespołu Tanecznego. (3/44): Zajęcia dziecięcego Zespołu Tanecznego. (4/44): (5/44): Anna Molenda–Dębska i Jej śpiewające dzieci.
(6/44): Anna Molenda–Dębska i Jej śpiewające dzieci. (7/44): Anna Molenda–Dębska i Jej śpiewające dzieci. (8/44): Anna Molenda–Dębska i Jej śpiewające dzieci. (9/44): Anna Molenda–Dębska i Jej śpiewające dzieci. (10/44):
(11/44): (12/44): (13/44): Pracownik MDK Pani Aneta Bus prowadzaca występ na esterdzie. (14/44): (15/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem.
(16/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (17/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (18/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (19/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (20/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem.
(21/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (22/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (23/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (24/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (25/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem.
(26/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (27/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (28/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (29/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (30/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem.
(31/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (32/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (33/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (34/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (35/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem.
(36/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (37/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (38/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (39/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (40/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem.
(41/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (42/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (43/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. (44/44): Warsztaty malowania na szkle – młodzi radomszczańscy plastycy. Mam nadzieję, że z Nich wyrośnie wielu artystów bo z Nimi byłem. 

Foto Zdzisław Wiśniewski


POWRÓT – BACK

Copyright © 2000 – 2008 Zdzisław Wiśniewski    wszelkie prawa zastrzeżone.